Seldata

Biz Kimiz?

Seldata Organizasyon Yazılım Eğitim Bilgisayar Limited Şirketi, Eylül 2012’de Selda Özkars Yılmaz tarafından kurulmuştur. Firmamız Ankara Konutkent’teki ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Selda Özkars Yılmaz 2002 yılında kurulan BiometriCS Bilgisayar Yazılım ve donanım çözümleri Limited Şirketinin kurucu ortağı iken 2012 yılında bu şirketin ortaklığından ayrılmıştır. Şirket bünyesinde sürdürdüğü faaliyetlerin ve ortaklık devrinin karşılığında bu firmadayken üretilen tüm yazılımları ve kaynak kodlarını kullanma hakkını almıştır. Dolayısıyla Firmamız 2 yıllık bir firma gibi görünmesine rağmen ürün ve bilgi birikimi 12 yıllık bir emeğin sonucunda oluşmuştur.

Firmamız, güvenlik sektörleri başta olmak üzere her türlü bilişim projelerinde yazılım uygulamaları geliştirme, yazılım ve donanım entegrasyonu, Mobil cihaz uygulamaları geliştirme ve diğer destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Başta Yüz Tanıma Sistemleri olmak üzere, parmak izi güvenlik sistemleri, görüntü arşivleme konusunda bilgi ve deneyim sahibidir.

Firmamız dünyanın önde gelen Yüz Tanıma Yazılımı geliştiricilerinden olan Cognitec'in temsilciliğini sürdürmektedir.

Yüz Tanıma Sistemlerimizin müşterileri arasında Ulusal Güvenlik Birimleri (Emniyet, Jandarma), Kredi sahteciliği önleme amaçlı olarak Bankalar, Özel kurumların güvenlik birimleri yer almaktadır. Bazı referanslarımız aşağıda belirtilmiştir.

Misyonumuz

Şirketimizin sahip olduğu bilgi birikimini güncel tutmak ve Teknolojik gelişmeleri müşterilerimizin çeşitli ve değişen ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yeni ufuklar açmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için, bilişim teknolojilerinin sunduğu üstün imkanlarla uzman ve güvenilir bir kurum olmak, ürünlerimiz ve hizmet kalitemiz ile lider bir marka olmaktır.

Müşterilerimiz arasında Ulusal Güvenlik Birimleri (Emniyet, Jandarma), Kredi sahteciliği önleme amaçlı olarak Bankalar, Özel kurumların güvenlik birimleri yer almaktadır.